Niezwykłe serie na Netflix. 5 pasjonujących tytułów nagrodzonych na wielu frontach.

Najlepsze seriale na Netflix

Lista propozycji na Netflixie jest niesamowicie długa, dlatego też szukanie idealnej dla siebie propozycji może spowodować frustrację i skutecznie popsuć wieczór filmowy. Przedstawiamy poniżej .

Jakie tytuły się tutaj znajdują?

  1. Trzy małe kobietki

Kto już ma dość amerykańskich seriali i filmów, musi koniecznie zobaczyć propozycję z . Dzięki trzem kobietom będziemy mogli zanurzyć się w tajemniczą i mroczną opowieść z dalekiej Azji. Głównymi bohaterkami są trzy siostry, które od zawsze mierzą się z głębokimi problemami finansowymi. Przychodzi moment, w którym mówią temu dość i dołączają do spisku organizowanego przez wyjątkowo bogatą i wpływową rodzinę. Jak się odnajdą w życiu pełnym wyłudzeń, konszachtów i przemocy?

  1. Wednesday Serial

„Wednesday” niemal natychmiast po premierze został okrzyknięty jedną z najlepszych produkcji na Netflixie. Kto jeszcze nie widział tej propozycji, koniecznie musi to nadrobić. Trzeba dodać, że część odcinków wyreżyserował sam . Serial z gatunku komedii grozy opowiada o dziewczynie o imieniu Wednesday, która należy do wyjątkowo specyficznej . Główna bohaterka zostaje przeniesiona do prywatnej szkoły, gdyż w starej placówce wrzuciła do basenu… piranie. Zazwyczaj chłodna i obcesowa Wednesday próbuje się odnaleźć w nowym miejscu. Jest to o tyle trudne, gdyż jej rówieśnicy mają paranormalne zdolności. W pewnym momencie dziewczyna zostaje wrzucona w wir nagłych wydarzeń, który dosłownie wywróci jej życie do góry nogami.

  1. Unorthodox

„Unorthodox” jest miniserialem, który porusza niezwykle istotne kwestie dotyczące samostanowienia i wywierania szkodliwej presji przez środowisko. Poznajemy tutaj 19-letnią Esther w chwili jej szykowania się do ucieczki. Początkowo nie wiadomo co skłoniło dziewczynę do tak radykalnego kroku i nie znamy jej historii. Wszystko wyjaśnia się w kolejnych odcinkach, w których obserwujemy połączoną teraźniejszość z retrospekcjami. Daje nam to wgląd w przerażający dla nas świat ultraortodoksyjnych Żydów. Stajemy się świadkami walczącej z hermetycznym światem. Jak zakończy się jej opowieść?

  1. Awantura

, który pojawił się w ostatnich latach. Historia serialu rozpoczyna się od zwykłej sprzeczki drogowej. Przez chorobliwą zawziętość głównych bohaterów z każdym odcinkiem fabuła nabiera na sile oraz intensywności, co kończy się kataklizmem. W trakcie rozwoju sytuacji zagłębiamy się w psychikę postaci, mierzymy się i pośrednio doświadczamy ich wewnętrznych sporów i problemów. Amy, mająca męża i córkę, staje przed życiową szansą sprzedaży swojej firmy za wielkie pieniądze. Jednakże jej na pozór idealne życie, jest dalekie od idyllicznego wyobrażenia. Z drugiej strony jest Danny, którego życie nie oszczędzało. Jest on przysłowiową złotą rączką, lecz ostatnimi czasy w pracy nie układa się dobrze. Na domiar złego wchodzi w układ z przestępcami. Ten . Zobaczymy tutaj ludzkie dramaty, zwroty akcji oraz dobry niewymuszony humor.

  1. Gabinet osobliwości

Propozycja ta wyróżnia się na tle pozostałych, gdyż poznajemy tutaj kilka różnych historii z innymi bohaterami. Widz otrzymuje potężną dawkę emocji, śledząc poczynania swoich ulubieńców wobec różnej maści potworów, kreatur, czy przybyszów z kosmosu. , idealnie oddają wszelkie nasze lęki. Wraz z bohaterami odwiedzamy prosektoria, cmentarze i przechodzimy przez tajemnicze ukryte przejścia. Serial z pewnością wzbudza strach oraz specyficzny nastrój grozy i niedowierzania. Kto lubi się bać?