Kontrowersyjny występ polskiego rapera "Lewego" w tureckim mieście szokuje mieszkańców

Zmieszanie wśród kibiców wywołały doniesienia o możliwym transferze Roberta Lewandowskiego do Fenerbahce Stambuł. Informacja ta została podana przez tureckiego dziennikarza Ertana Suzguna, który sugerował, że turecki klub jest zainteresowany pozyskaniem polskiego napastnika. Na konferencji prasowej kapitan reprezentacji Polski odniósł się do tych spekulacji.

Robiący wrażenie jest fakt, że Jose Mourinho, potencjalny nowy trener Fenerbahce, miałby naciskać na transfer 35-letniego napastnika. Portugalczyk miał już wcześniej zainteresowanie Lewandowskim, jednak nigdy nie doszło do współpracy między nimi. W kontekście letniego okienka transferowego szanse na finalizację takiego ruchu wydają się być niewielkie, zwłaszcza że polski piłkarz ma obecnie ważny kontrakt z FC Barceloną.

Dlaczego transfer do Fenerbahce Stambuł jest mało prawdopodobny?

  1. Lewandowski nie wykazuje zainteresowania zmianą klubu w najbliższym czasie.
  2. Kontrakt z obecnym klubem wiąże go na kolejny sezon.
  3. Historia zainteresowania Mourinho Lewandowskim nie oznacza zautomatyzowanego transferu.

Cała sprawa wydaje się być jedynie spekulacją prasową, jednak nie można wykluczyć, że w futbolu wszystko jest możliwe. Na razie jednak Lewandowski skupia się na reprezentowaniu barw narodowych i swoich obowiązkach w FC Barcelonie.