Ultra Mega Cats - nowa kooperacyjna strzelanka od twórców Fort Solis. Demo już dostępne!

Fallen Leaf, studio stojące za ubiegłorocznym, dobrze przyjętym thrillerem Fort Solis, szykuje dla nas kolejną niespodziankę. Najnowsza gra, Ultra Mega Cats, w niczym jednak nie przypomina ich pierwszego tytułu. Zamiast tego możemy spodziewać się kooperacyjnej strzelanki typu roguelike z kamerą w trzeciej osobie, w której główną rolę odgrywają koty.

Informacje o grze Ultra Mega Cats:

Premiera wczesnego dostępu planowana jest na IV kwartał tego roku na Steam, po zakończeniu którego otrzymamy pełną wersję gry na PC, PS5, Xbox Series oraz Switcha. Twórcy jednak nie zamierzają trzymać nas w niepewności i już teraz zapraszają do zapoznania się z niedawno wydanym demo na Steam! Wcielisz się w jednego z Mega Kotów uzbrojonych po zęby i uciekniesz z niewoli, do której wpełzły Cię złowrogie gryzonie i ptaki.

Czekając jednak na pobranie najnowszego demo, koniecznie obejrzyj także nowy materiał z rozgrywki.

Cechy gry Ultra Mega Cats:

  1. Poznaj kocią ferajnę: Wybierz spośród pięciu różnych ultra kotów (dwóch we wczesnym dostępie) o różnych stylach gry i osobowościach. Każdy kot ma 50 różnych M.O.D.S, które można odblokować dla większej różnorodności.
  2. Przyjaciele na zawsze: Kooperacyjna walka PvE na arenie. Dla dwóch graczy we wczesnym dostępie, planowana jest kooperacja dla maksymalnie 4 graczy.
  3. Specjalnie przygotowane areny: Każda arena jest podzielona na stale zmieniające się biomy poprzez generowanie poziomów. Dzięki różnym koalicjom (z których każda składa się z różnych aspektów), żadna rozgrywka nie jest taka sama.
  4. Zjawiskotowa grafika: Oszałamiający, żywy styl graficzny gry jest równie zjawiskowy, jak twój koci bohater!
  5. Stwórz koci raj: Współpracuj, aby uwolnić trzy starożytne koty z ich niewoli i stworzyć nową kotopię dla kotów na całym świecie.