Premiera One UI 7 od Samsunga coraz bliżej - poznaliśmy przybliżony termin

Nowości od Samsunga mają obecnie ręce pełne roboty, bo już niedługo odbędzie się prezentacja nowych składaków producenta, a z tej okazji na urządzenia z trafi nowa wersja nakładki systemowej. Nie ma jednak mowy o wersji 7, a nieco usprawnionej „szóstce”, czyli.

Wszystkie informacje na jej temat zostaną ogłoszone najpewniej na nadchodzącym wydarzeniu. Te odbędzie się już pod koniec lipca i zobaczymy na nim kilka nowych urządzeń. Standardowo będzie miejsce na składaki, czyli nowe telefony Galaxy Flip i Fold, ale nie tylko. Na pewno nie zabraknie charakterystycznego pierścienia, czyli , o którym wiemy już całkiem sporo.

Kiedy One UI 7?

Wielu fanów czeka jednak na prawdziwie nową wersję, czyli . Kiedy Samsung zdecyduje się wypuścić nową nakładkę własnego autorstwa? Zdaniem analityków, przyjdzie nam na to trochę poczekać, bo pierwszeństwo mają, póki co nowe telefony i soft z nimi związany. Jak podaje redakcja SamMobile, najwcześniej będzie to miało miejsce dopiero w listopadzie 2024 roku. Oznacza to zatem premierę na parę miesięcy przed nową serią flagowców – ta zostanie pokazana w okolicach stycznia i lutego 2025 roku.

Co przyniesie nowa nakładka? Chociaż do premiery nowej pozostało sporo czasu, to wiemy mniej więcej, czego możemy się po niej spodziewać. Kilka najważniejszych elementów zostało streśczone przez portal gizchina.com już jakiś czas temu: Czeka nas zatem swego rodzaju standard, czyli lepsza prywatność, więcej opcji konfiguracji i bardziej rozbudowany tryb aparatu.

Co myślisz o Geekweeka?

Twoje zdanie ma dla nas znaczenie.

i zostań jednym z 90 tys. obserwujących nasz fanpage – polub i komentuj tam nasze artykuły!