Coś dla każdego! W lipcu Disney+ zaprasza z pełnym zestawem hitowych seriali.

Platformy streamingowe prześcigają się w dodawaniu do zasobów coraz to nowych tytułów. Nie inaczej jest w przypadku +. Lipiec w Disney+ to finałowe odcinki lubianych serii, kontynuacje docenianych seriali oraz wiele nowości, w tym produkcji oryginalnych.

Nowości w Disney Plus na lipiec

Disney zapowiedział gratkę dla fanów — Carmy Berzatto i jego ekipa, powracają bowiem w lipcu na platformę w trzecim sezonie serialu FX „The Bear”. Zespół będzie starał wspiąć się na nowe gastronomiczne wyżyny. Trzeci sezon da widzom odpowiedź na pytanie, czy ekipa ma to, czego potrzeba, aby przetrwać branżowe zawirowania. Emocji widzom dostarczyć może trzymający w napięciu i poruszający serial

Natomiast seria „Następcy” powróci w lipcu w nowej odsłonie. Główna bohaterka filmu „Następcy: Rebelia Red” cofnie się w czasie, by uratować Auradon — swój magiczny dom. W tym celu Red musi połączyć siły z wiecznie dążącą do perfekcji córką Kopciuszka. Do tego na wszystkich fanów przygód psiaka Bluey czeka , a w nich jeszcze więcej zabaw i przygód ulubionych bohaterów młodszych i starszych widzów.

Co jeszcze trafi na platformę Disney+ w lipcu? Filme i seriale Disney Plus. Co warto obejrzeć w lipcu? W lipcu na platformie pojawią się także kontynuacje lubianych serii, na przykład . Serial jest adaptacją książki Alexandry Potter „Confessions of a 40-something F**k Up” i ukazuje zmagania bohaterki, która pisze nekrologi i… widuje zmarłych. A ci doradzają jej jak żyć! Także z drugim sezonem.

Główny bohater serialu opartego na cyklu bestsellerowych powieści Karin Slaughter wykorzystuje w ściganiu przestępców swoje doświadczenia z dzieciństwa w rodzinie zastępczej. Na platformę w lipcu trafią także finałowe odcinki lubianych serii. Pełna lista nowości w Disney Plus na lipiec.