Co nowego na Netfliksie? Propozycje na weekend, które warto zobaczyć

Netflix jest jedną z największych i najpopularniejszych na świecie platform streamingowych. Znajdują się tutaj tysiące seriali, filmów i programów ze wszystkich możliwych gatunków.

Nowe seriale na Netflix. Obejrzyj je w weekend

W jaki sposób w gąszczu opcji wybrać coś wartego obejrzenia? Przestudiowaliśmy nowości z ostatnich dni i przedstawiamy poniżej.

Eric

Zestawienie otwieramy mocnym akcentem, gdzie główną rolę gra sam znany m.in. z Marvela (dr Strange), Scherlocka, czy Psich pazurów. Aktor wciela się tutaj w ojca o imieniu Vincent, który desperacko chce odnaleźć swojego dziewięcioletniego syna. Chłopiec zaginął w drodze do szkoły. Każdego kolejnego dnia życie mężczyzny zaczyna się rozpadać, a sam popada w coraz większą rozpacz. Dramat utrudnia mu pracę na planie programu telewizyjnego, gdzie jest lalkarzem. Jednakże w pewnym momencie wpada na dość szalony pomysł. , który sam wyrysował nową lalkę do programu, Erica. Z czasem okazuje się, że Eric jest jedynym sprzymierzeńcem Vincenta.

Kolory zła: czerwień

Produkcja utrzymywana jest w kategorii mrocznych thrillerów i seriali kryminalnych. Zobaczymy tutaj Maję Ostaszewską, grającą matkę, która straciła dziecko w niewyjaśnionych okolicznościach oraz Jakuba Gierszała, który jest prokuratorem badającym sprawę morderstwa. Okoliczności zbrodni są łudząco podobne do zbrodni sprzed kilkunastu lat, lecz „ludzie z góry” zabraniają na ponowne otwarcie starej sprawy. Mimo przeciwności dwójka bohaterów łączy siły, by poznać okrutną prawdę. Trzeba dodać, że propozycja powstała na podstawie powieści Małgorzaty Oliwii-Sobczak.

Geek girl

W serialu „Geek girl” główną rolę gra gwiazda „Rodu smoka” z HBO Emily Carey, która wcielała się w młodą Alicent. Główna bohaterka serialu 16-letnia Harriet marzy jedynie, by być niezauważana i wtopić się w tłum. Nienawidzi być „na świeczniku” i stroni od tego typu sytuacji. Jednakże wszystko zmienia się o 180 stopni podczas . Wbrew wszystkim zasadom dziewczyna zostaje niespodziewanie zwerbowana przez agencję modelek. Serial opowiada o wewnętrznej walce i przemianie młodej dziewczyny. Ukazana jest tutaj także coraz większa oraz wynikające z tego problemy. Czy w tym nowym chaotycznym życiu znajdzie się miejsce jeszcze na miłość?

Brodkin

Serial skupia się na historii , która wskutek śmierci swojego informatora zmuszona jest do wyjazd na irlandzką prowincję, by pomóc znanemu podcasterowi i jego asystentce w realizacji jego projektu. Grupa ma nagrać . Im bardziej zagłębiają się w przeszłość, tym coraz bardziej w niej grzęzną, odkrywając coraz bardziej zaskakujące fakty. Ostatnie odcinki to istna kanonada niezwykłych wyjaśnień i zwrotów akcji. Bohaterzy na własnej skórze dowiedzą się, że historia sprzed wielu lat ma wręcz fizyczną siłę wpłynięcia na teraźniejszość.

Jak zepsuć miłość

Warto rozszerzyć swoje zainteresowania serialowe o produkcje spoza Ameryki i Europy, dlatego też listę kończymy południowoafrykańską propozycją. przedstawia losy Zoleki, która posądza swojego chłopaka o niewierność i chce go złapać na gorącym uczynku. Jednakże w swojej furii rujnuje zaręczynową niespodziankę. Od teraz będzie toczyć nierówną walkę zarówno o odzyskanie miłości, jak i o niezatracenie samej siebie.