Boniek zdradził Włochom szczere spojrzenie na umiejętności Zielińskiego. Bez ogródek

Zbigniew Boniek został zapytany o Piotra Zielińskiego, który niedługo rozpocznie nowy etap kariery w Interze Mediolan. Prezentując swoje zdanie na temat przyszłości pomocnika w nowym klubie, Boniek, sam wieloletni gracz Serie A, wyraził przekonanie, że Zieliński doskonale odnajdzie się w Mediolanie. Jego zdaniem, świetnie wpasuje się w taktykę prowadzoną przez Simone Inzaghiego, trenera Interu.

Chociaż konkurencja w składzie Interu jest silna, z obecnością takich gwiazd jak Nicolo Barella, Hakan Calhanoglu czy Henrikh Mkhitaryan, Boniek poparł decyzję Zielińskiego o transferze do Interu. Jego słowa brzmią jednoznacznie: „Wybór jest zdecydowanie dobry”. Boniek wierzy, że dla Zielińskiego przenosiny do Mediolanu oznaczają krok naprzód – do drużyny, która ma duży potencjał i realne szanse na sukces.

Piotr Zieliński jeszcze oficjalnie nie został zaprezentowany jako zawodnik Interu. Na razie skupia się na udziale w Euro 2024 i roli lidera w reprezentacji Polski, która zmierzy się z Holandią, Austrią i Francją w fazie grupowej mistrzostw.