Tragiczny wypadek w okolicach Płocka. 4-letnie dziecko nie żyje, matka w stanie krytycznym

Do tragicznego wypadku doszło na drodze wojewódzkiej nr 562 w miejscowości Uniejewo w sobotę przed południem. Kierująca fordem kobieta z nieustalonych jeszcze przyczyn zjechała z drogi i uderzyła w słup, w wyniku czego samochód dachował.

Na miejscu zginęło 4-letnie dziecko, które podróżowało z kobietą. Ta ostatnia trafiła do szpitala w bardzo ciężkim stanie i walczy o życie – podaje portal Mazowsze.

Śmiertelny wypadek w Uniejowie. Zginęło 4-letnie dziecko, matka walczy o życie

Wśród służb wezwanych na miejsce tragedii w Uniejowie znaleźli się strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej w Siecieniu. Ich zadaniem było zabezpieczenie miejsca zdarzenia oraz udzielenie kwalifikowanej pomocy poszkodowanej.

Poza strażakami i zespołem ratownictwa medycznego na miejscu pojawił się również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Z relacji służb wynika, że kobieta znajdowała się poza pojazdem. „Przystąpiliśmy do ewakuacji osoby uwięzionej w pojeździe przy użyciu sprzętu hydraulicznego. Niestety, jeden z poszkodowanych zmarł w wyniku zdarzenia. Druga osoba w stanie ciężkim została przetransportowana do szpitala” – relacjonowali strażacy na Facebooku.

W wyniku wypadku droga w miejscu zdarzenia była kompletnie zablokowana.