Fame MMA zaskakuje! Czyżby walka wieczoru na Stadionie Narodowym?

Niedawno federacja Fame MMA oficjalnie ogłosiła, że najbliższa gala nie odbędzie się w łódzkiej Atlas Arenie, ale przeniesie się na Stadion Narodowy w Warszawie. „Już za parę miesięcy będziecie świadkami największej gali freak fight na świecie i PIERWSZEJ, która odbędzie się na największym stadionie w Polsce. Najmocniejsze zakończenie lata, dziesiątki tysięcy kibiców na ​​żywo” – czytamy w komunikacie.

W środę Fame MMA oficjalnie ogłosiło, kto zmierzy się w walce wieczoru na zbliżającej się gali. I czekać nas będzie hitowe starcie. Federacja przekazała, że zobaczymy pojedynek Krzysztofa „Diablo” Włodarczyka z Jarosławem „Pashą” Jarząbkowskim. „To będzie prawdziwie legendarne starcie – pashaBiceps vs Diablo. Jednakże jak dobrze wiadomo… Każdy pojedynek rozpoczyna się w stójce” – napisano w komunikacie.

Włodarczyk jest polskim pięściarzem i byłym mistrzem świata kategorii WBC i IBF. Ostatnią walkę stoczył w lutym bieżącego roku, gdy w białostockiej Operze i Filharmonii Podlaskiej pokonał jednogłośnie na punkty Argentyńczyka Pablo Cesara Villanuevę. Będzie to jego debiut we freak-fightach. „Diablo” miał zawalczyć na Fame MMA już w zeszłym roku z Arkadiuszem Tańculą, ale do starcia nie doszło z powodu zawirowań kontraktowych.

Jarosław „Pasha” Jarząbkowski jest byłym profesjonalnym graczem Counter Strike’a. Wraz z drużyną Virtus Pro triumfował między innymi na IEMie Katowice w 2014 roku. Do tej pory dwukrotnie pojawiał się na galach freak fightowych i walczył z Michałem Owczarzakiem i Marcinem Dubielem.

Gala Fame MMA 22 odbędzie się już 31 sierpnia.